ناک کتاب، فروشگاه اینترنتی مجموعه فرهنگی انتشاراتی آییژ، نوپردازان و گهواره کتابیران است. ما در زمینه چاپ و نشر کتاب‌های دانشگاهی و علمی بیش از سه دهه فعالیت داریم و تعداد عناوین کتاب‌های چاپ شده ما در این مجموعه بیش از هزار عنوان کتاب در تمامی رشته‌های دانشگاهی اعم از علوم پزشکی، فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، علوم کشاورزی و علوم برای عموم و کتاب‌های تکست لاتین دانشگاهی است. این آثار حاصل زحمات تعداد زیادی از اساتید خبره و نامی دانشگاه‌های برتر کشور و تلاش بی وقفه همکاران انتشارات برای ارائه آثار برجسته و بروز با کیفیت عالی و قیمت مناسب و درخور نام کتاب های دانشگاهی است. امید به اینکه تلاشی برای رسیدن هرچه سریع‌تر به اهداف و آرزوی شما عزیزان گردد. هدف ما از راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی ناک‌کتاب اطلاع رسانی و فروش کتاب‌های تولید شده این مجموعه انتشاراتی، در سراسر کشور است که دسترسی استفاده کنندگان و علاقه‌مندان به کتاب را در کوتاه ترین زمان ممکن مسیر نماییم.

ناک کتاب،‌ سایت فروش کتاب‌های دانشگاهی و علمی است که با مدیریت آقای شهرام گهواره صاحب امتیاز نشر نوپردازان راه‌اندازی شده است. هدف ما فروش کتاب‌های چاپ‌شده در این مجموعه فرهنگی از طریق فروشگاه اینترنتی و غیر حضوری در سراسر ایران عزیزمان است تا تمامی هم‌میهنان عزیز در سرتاسر کشور در شهر و روستا بتوانند از همه اخبار کتاب‌های جدید و بروزِ علمی اطلاع یابند و خرید راحت و مطمئن و سریعی داشته باشند. برای خرید کافیست به سایت ما مراجعه کرده و کتاب مورد نظر را انتخاب نموده و خرید نمایید. کتاب‌های مورد نظر در اولین روز کاری به آدرس شما ارسال می‌گردد.

در اين راستا، اين نشر با توجه به نياز مبرم بخش دانشگاهی ، علمی و نيز صنعتی كشور به كتاب­‌های فارسی مناسب و پرمحتوا در تمامی حوزه‌های دانشگاهی اعم از علوم پزشکی، فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی و علوم کشاورزی و علوم برای عموم و کتاب‌های تکست لاتین دانشگاهی، اقدام به راه‌­اندازی و گسترش دپارتمان­‌های تخصصی براساس رشته­‌های دانشگاهی و تحقيقاتی نموده و افتخار همكاری با اساتيد به نام و اهل فن در جهت بررسی نيازها و موانع توليد و نشر كتاب­‌های درسی و دانشگاهی و مراجع آموزشی و كاربردی با هدف نگارش اصولی كتاب، مطابق با روش­‌ها و استانداردهای نوين آموزشی را در كارنامه­ خود دارد و توانسته است با استفاده از تخصص ارزشمند اعضای آكادميك اين دپارتمان‌­ها در بخش­های تأليف، ترجمه و نيز ويراست كتب، با توجه به بازخوردهای سازنده و متفكرانه­ مخاطبان، اقدام به چاپ كتاب­‌های ارزشمند و كاربردی نمايد.

به اين منظور از تمامی علاقه‌مندان و پژوهشگران عرصه­ علوم دانشگاهی درخواست می‌شود پيشنهادهای خود را در زمينه­ چاپ و نشر كتاب­‌های ارزنده­ خود مطرح نمايند تا در حوزه­ آموزش و پژوهش گام برداريم. برای درج پيشنهادها و انتقادهای خود درمورد كتاب­‌های اين مجموعه از گزينه­‌های پيش­‌بينی‌شده برای نظرخواهی در صفحه­ مربوط به هر كتاب در وب­‌سايت و نيز برای پيشنهاد چاپ كتابتان از گزينه­ موجود در صفحه­ آغازين وب­سايت استفاده نماييد. همچنين علاقه‌مندان كتاب‌­های علمی و دانشگاهی می­‌توانند با شماره‌‌های ذکر شده در صفحه اول سایت با ما تماس بگیرند تا از روند چاپ کتاب اطلاعات لازم را دریافت نمایند. مشتاقانه منتظر تماس‌ها و نظرات و راهنمایی‌های شما عزیزان هستیم.

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش قوانین cookie میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.